Zdrowie to największy dar

Stomatologia w Bytomiu najlepszym rozwiązaniem na piękny uśmiech!

Stomatologia w Bytomiu najlepszym rozwiązaniem na piękny uśmiech!

Piękny i biały uśmiech to marzenie wielu osób. Jednak olśniewający uśmiech wcale nie musi być jedynie marzeniem. Stomatologia Bytom oferuje szereg zabiegów, dzięki którym osiągniesz swój cel! Na jakie zabiegi warto się zapisać? Przeczytaj nasz tekst i poznaj odpowiedzi na swoje pytania.

http://www.blueklinik.pl/

Olśnij wszystkich białym uśmiechem

Piękny uśmiech to przede wszystkim biały uśmiech. Czy ktoś z nas wyobraża sobie ranking Najpiękniejszych uśmiechów, w którym są przedstawiane osoby z żółtymi i zaniedbanymi zębami? Oczywiście, że nie. Najlepszym sposobem, dzięki któremu uzyskasz śnieżnobiały uśmiech bez żadnych przebarwień np.: od kawy, jest wybielanie zębów. To prosty oraz skuteczny zabieg, na który może zdecydować się prawie każdy z nas. Piszemy prawie, ponieważ są jednak pewnie wyjątki. Przede wszystkim z wybielania zębów nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz karmiące matki. Także młodzież, która nie ukończyła 16. roku życia i alergicy na nadtlenki oraz żywice, nie powinny decydować się na ten zabieg.
Stomatologia w Bytomiu oferuje zabieg wybielania zębów metodą Beyond. To bezpieczny sposób, dzięki któremu Twoje zęby nabiorą białego odcieniu. A na czym polega sam zabieg? Dentysta nakłada na Twoje zęby 3 razy specjalny żel wybielający, który następnie jest naświetlany lampą Beyond. Lampa emituje niebieskie, zimne światło, które jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Efekty wybielania zębów utrzymują się przez 2-3 lata.

Proste zęby? To klucz do pięknego uśmiechu

Aby uzyskać wymarzony uśmiech, nie wystarczy jedynie wybielić zębów. Piękny uśmiech to proste zęby. Aby móc pochwalić się ładnym zgryzem, warto zapisać się na wizytę u ortodonty. Stomatologia Bytom oferuje wysoki poziom usług, dlatego też w ofercie takich gabinetów stomatologicznych jak BlueKlinik znajdziesz możliwość wybrania niewidocznego aparatu lingwalnego.
Czym jest aparat Incognito? To idealna alternatywa dla zwykłych aparatów ortodontycznych, które są mocno widoczne. Plusem tego rozwiązania jest nie tylko niewidoczność aparatu, ale też możliwość wyleczenia każdej wady zgryzu. Aparatu lingwalnego nie polega się jedynie osobom, które mają duże przerwy między zębami. Wpływa na to fakt, że gdyby założono takiej osobie aparat Incognito, to widoczny byłby drut łączący zamki w szczelinach między zębami.
Aparat Incognito może założyć też osoba w każdym wieku, łącznie z młodzieżą. Brak ograniczeń wiekowych oraz indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że popularność tego rozwiązania rośnie z roku na rok.

Na jakie jeszcze zabiegi warto się zapisać?

Wybielanie zębów oraz dobór odpowiedniego aparatu na zęby to dwie podstawowe rzeczy, dzięki którym osiągniesz piękny uśmiech. Jednak czy to wszystko, co oferuje stomatologia Bytom? Oczywiście, że nie! W ofercie gabinetów stomatologicznych jest szereg usług, dzięki którym Twój uśmiech zawsze będzie zdrowy i zadbany.
Warto wspomnieć o skalingu, czyli zabiegowi, dzięki któremu usuniesz kamień nazębny. Sam kamień jest efektem mineralizacji i utwardzania się płytki bakteryjnej, a jego usunięcie jest istotne, jeśli chcemy, by nasze zęby były zdrowe. Niestety, choć kamień nazębny ma za zadanie ochronić nasze zęby, nie zawsze tak się dzieje. Zdarzają się przypadki, w których kamień powstaje nie tylko nad dziąsłami, ale też pod nimi i prowadzi do powstania zapalnego stanu tkanek miękkich. Duża ilość kamienia może też sprawić, że dziąsła będą spychane w stronę wierzchołków korzeni zębów, czego efektem może być nawet utrata zębów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.